Golden Rose Beauty Blender Set

440ден

Овие сунѓери со уникатна форма и квалитет се посебни за прецизно нанесување на подлоги, коректори и кремасти руменила, особено на мали површини како под очите, внатрешните агли на очите, итн.. Користете влажно или суво. Измијте со сапун и топла вода по употреба и оставете да се исуши.

Распродадено

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190120528 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X