Golden Rose Baked Blush On

365ден

Ова руменило има екстремно сатенска и мека текстура која им дава на вашите образи сјај и светло ефект. Произведено со иновативна формулација и технологија, има многу трендовски алтернативи на бои.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 13

Information

X