Catherine Arley Fixator

280ден

Формула збогатена со екстракт од камилица која создава невидлива заштитна фолија, која ја пролонгира шминката и нејзините ефекти. Ја заштитува кожата од еколошки штети како што се температурни промени, загадување итн.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691167442189 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X