Catherine Arley Double Compact Powder

295ден

Вистински избор за помазна, помека и поздрава кожа. Со својата луксузна свиленкаста текстура и дава на кожата кадифеен изглед. Обезбедува интегритет на бојата на вашата кожа со микронизирани пигменти.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:
X