Roxanne Pour Homme EDP for Men 50ml

850ден

Дизајниран за модерниот господин кој зрачи со шарм и харизма, овој мирис е совршен додаток за подигнување на вашиот стил.

Со своите горни ноти на свеж бергамот и зачинет црн пипер, проследено со срце од лаванда и здравец, и на крајот база на земјен пачули и топол килибар, Roxanne Pour Homme EDP остава траен впечаток каде и да одите.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8680110612007 Категорија: Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X