Golden Rose EDP Blue Azure

750ден1.050ден

Прекрасните овошни композиции на страстното овошје навистина го прават овој мирис посакуван и привлечен со малку допир на слатка сексипилност. Нотата на пасионфрут измешана со коктел од мека касис, сјаен грејпфрут и прашкаст мошус, е доминантна карактеристика на овој мирис. Во комбинација со цветни мириси, овој мирис ве привлекува со крушата, розовата пиперка и килибарното дрво.

30ml
100ml
Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категорија: Бренд:

Specification

Опции

30ml, 100ml

Information

X