Roxanne Passion EDP for Women 50ml

850ден

Во првите моменти на парфемот Passion (L’Interdit) ќе ги почувствувате нијансите на ѓумбирот кој полека ќе се спои со белите цветови. Ќе го препознаете светлиот и бистар јасмин, цвет од портокал и тубероза, кои создаваат неверојатна хармонија. Уникатниот финиш на овој парфем припаѓа на комбинацијата на ветивер и пачули, две темни и интензивни нијанси.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8680110613059 Категорија: Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X