Roxanne Arsen EDP for Men 100ml

1.050ден

Свежиот и шумлив отвор на парфемот Arsen (L12 Blanc White) ги комбинира нотите на грејпфрут со зачинетите ароми на кардамон и рузмарин и интензитетот на листовите од кедар. Веднаш во срцето на парфемот, овие ноти се споени со букет тубероза засилена и контрастна со ylang-ylang акорди. Завршните ноти се состојат од кожни акорди надополнети со дрвени кедрови и ветивер акорди.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8680110613233 Категорија: Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X