Roxanne Floral Blush EDP for Women 100ml

1.050ден

Откријте го „Roxanne Floral Blush“, прекрасен женски парфем со прекрасен цветен мирис. Ќе ве натера да се чувствувате како да сте опкружени со расцутени цвеќиња.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8680110613226 Категорија: Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X