Golden Rose EDP Red Dose

750ден1.050ден

Овошната дифузија на пенлива црна рибизла и освежувачка мандарина остава длабок и интензивен впечаток комбинирајќи се со слатко масло од давана во горните ноти на мирисот. Додека елегантната комбинација од јасмин и роза со праска додава свиленкаст допир на мирисот во срцето, дрвенестата мешавина од пачули и ветивер со меки мускусни подтонови ги измазнуваат основните ноти.

30ml
100ml
Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категорија: Бренд:

Specification

Опции

30ml, 100ml

Information

X