Roxanne Adore EDP for Women 100ml

1.050ден

Adore Eau de Parfum ја носи и инспирира силата на секоја жена во овој модерен свет. Елегантен, енигматичен, софистициран, парфемот се наметнува во линијата на најпосебните парфеми од овој период. Истакнете се во секоја ситуација со овој женствен и мистериозен мирис на Roxanne.

Мирисна категорија: ориентални и цветни.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8680110612953 Категорија: Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X