Golden Rose Wonder Lash Mascara

355ден

Golden Rose создаде уникатна маскара која ги исполнува сите очекувања од маскарата!

Ексклузивната формула им дава на вашите трепки до 12x повеќе волумен со лесно применлива уникатна четка со влакна која ги згуснува трепките од коренот до врвот и создава пообемни, подолги и подигнати трепки. Интензивната црна боја создава длабок и драматичен изглед. Збогатената совршена формула со про-витамин Б5 помага за зајакнување и негување на трепките.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190068356 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X