Golden Rose Wet & Dry Eyeshadow

795ден

Ова е одлична влажна и сува сенка за очи. На вашите очи им дава совршен изглед со својот долготраен ефект. Достапен во седум хармонични и модерни линии на бои.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Information

X