Golden Rose Vinyl Liner Waterproof Eyeliner Glossy Black

265ден

Високо пигментираната, водоотпорна, долготрајна текстура на течниот ајлајнер обезбедува сјајна црна завршница.

Ултра тенок флексибилен врв непречено се лизга и обезбедува контрола за брзо и лесно нанесување.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190965778 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X