Golden Rose Vinyl Gloss High Shine Lipgloss

230ден

Сјај за усни со екстремен сјај со мек апликатор кој лесно ги премачкува усните со интензивен сјај, кој трае со часови.

Нејзината високо пигментирана ексклузивна формула со средства за желатинирање дава екстремен сјаен изглед и целосна покривна боја на усните.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11

Information

X