Golden Rose Two Phase Eye Make Up Remover

495ден

Двофазен отстранувач на шминка е дизајниран за ефикасно и нежно отстранување на сета шминка за очи и усни дури и водоотпорна и долготрајна шминка, без да остави чувство на маснотија. Ја отстранува шминката без потреба од триење, а очните капаци и трепките се чувствуваат меки, мазни и еластични преку хидратантните средства. Не е додаден парфем и парабени.

Употреба: Добро протресете пред секоја употреба за да се измешаат двете фази. Поставете памучна подлога натопена со производ на секое затворено око и усни посебно. Допрете ги памучните влошки на очните капаци и усните нежно 10-15 секунди, а потоа избришете ги без триење.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190070328 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X