Golden Rose True Kohl Eyeliner

155ден

Лесно се применува во внатрешноста на окото со својата мека структура. Создава мистериозен, привлечен изглед и вашиот поглед станува поинтензивен. Достапен во црна и кафена боја.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

Black, Brown

Information

X