Golden Rose Total Cover 2-In-1 Foundation & Concealer

690ден

Го изедначува тонот на кожата кога се нанесува како основа, а исто така делува и како коректор за целосна покриеност во еден чекор. Не содржи масло, а лесната формула обезбедува целосна покриеност за мек и беспрекорен изглед кој трае цел ден. Содржи витамин Е и SPF 15 кој ја штити кожата од штетните сончеви зраци.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , , Бренд:

Specification

Опции

1 Porcelain, 2 Ivory, 3 Almond, 4 Beige, 5 Cool Sand, 6 Taupe, 7 Naturel, 11 Nude, 12 Light Beige, 13 Natural Tan, 14 Honey, 15 Warm Sand, 16 Warm Honey, 17 Golden Beige, 18 Cappuccino, 19 Caramel, 20 Tan

Information

X