Golden Rose Top Coat Gel Look

155ден

Заштитен и сјаен горен слој кој се суши за 60 секунди. Содржи УВ филтри кои го штитат маникирот од избледување и пожолтување. Почекајте 1 минута по нанесувањето на лак за нокти, а потоа нанесете.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X