Golden Rose Tattoo Styler Waterproof Eyeliner

355ден

Овој нов ајлајнер со новата водоотпорна текстура лесно се лизга и дава мат, интензивна црна боја со флексибилен ултра фин врв.

Веганска формула, брзо се суши и не се размачка. Создава совршен драматичен изглед во текот на целиот ден.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190512286 Категории:, , , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X