Golden Rose Style Liner Metallic

285ден

Дава импресивен изглед на вашите очи со своите ултра сјајни металик бои. Обезбедува одлична покриеност со својата долготрајна и брзо сушена формулација.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

2, 6, 7, 18

Information

X