Golden Rose Style Liner Black & Black

285ден

Ова е многу уникатен, долготраен и сјаен длабок црн ајлајнер. Брзо се суши и обезбедува одлична покриеност со својата боја. Создава мистериозен и привлечен изглед и совршено ја комплетира вашата шминка.

Распродадено

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190170141 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X