Golden Rose Soft Color Matte Mono Eyeshadow

165ден

Иновативна мека и мазна текстура која дава мат, бисерна и светкава завршница со високо пигментирана формула која долго се носи. Не се тутка и трае долго време со широк избор на нијанси со три различни облоги.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17

Information

X