Golden Rose So Glow Highlighter Duo

390ден

Високо пигментиран хајлајтер во прав со светкави бисери и луминисцентни пигменти за да се создаде осветлен сјаен тен. Може да се користи за истакнување каде било на лицето, очите и телото. Создава совршен сјај во текот на целиот ден.

Достапен во две блескави дуо хајлајтер нијанси.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , , Бренд:
X