Golden Rose Sheer Shine Stylo Lipstick

245ден

Супер мазен кармин со проѕирен и сјаен финиш. Лесната формула е непречено лизгање. Содржи масло од арган и витамин Е за подобрување на состојбата на усните. Ги остава усните хидрирани и ги премачкува усните со совршени сјајни нијанси. Ги штити усните од сончеви зраци со заштитен фактор 25.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , , Бренд:

Specification

Опции

1, 2, 4, 5, 7, 10, 11, 13, 20, 30, 33

Information

X