Golden Rose Roll On Lipgloss

135ден

Овие сјаеви за усни со овошен вкус со овошни екстракти во нивната формула оставаат прекрасен вкус и сјај на вашите усни.

Ги навлажнува усните и го спречува нивното пукање. Создава сјајни и привлечни усни. Со алтернативи од портокал, банана, јагода и лимон.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

Strawberry, Lemon, Banana, Orange

Information

X