Golden Rose Plumped Lips Lipgloss

НОВО

275ден

Plumped Lips: Сјај за полни усни со висок сјај и нелеплива формула која создава наполнет и волуменизиран изглед на усните.

Дава нежно чувство на “пецкање” поради маслото од корен од ѓумбир и екстрактот од пиперка (лута пиперка).

Лесно се лизга со уникатен голем апликатор. Инфузија со хијалуронска киселина и Maxi-Lip™ (пептиди за засилување на колаген) кои помагаат во зајакнувањето на природното производство на колаген за да се создадат дефинирани, полни и хидрирани усни.

Оваа ексклузивна комбинација на состојки содржи и путер од авокадо и витамин Е за мазнење, навлажнување и негување на усните.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, ,

Specification

Опции

201, 202, 203, 209, 212

Information

X