Golden Rose Perfect Lashes Great Waterproof Mascara

160ден

Создава долготраен ефект со својата специјална формулација отпорна на вода и влага.

На трепките им дава пообемно и атрактивен изглед со својата силна водоотпорна формула отпорна на вода и интензивна влага. Отпорен на базен, море и за време на вежбање.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190066512 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X