Golden Rose Oval Lip & Concealer Brush

99ден

Четка за усни и коректор во овален стил. Непречено засенчува и меша течен или крем коректор, за совршено нанесување на мали површини.

Распродадено

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190121266 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X