Golden Rose Nude Look Velvety Matte Lipcolor

265ден

Иновативна, бестежинска формула што не се суши, создава мат, мек финиш на усните со целосна покривна боја.

Оваа кремаста текстура формулирана со масло од јојоба и авакадо се нанесува непречено и лесно, ги одржува вашите усни еластични и навлажнети.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:
X