Golden Rose Nude Look Sheer Baked Powder

425ден

Ја поставува вашата шминка сo суптилен сјај. Неговата сатенска формула ја измазнува кожата со ефект на мек фокус, додека пигментите од микро бисер ја дифузираат светлината за амбиентален сјај, обезбедувајќи природен допир.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

Nude Glow, Fair Glow

Information

X