Golden Rose Nude Look Perfect Matte Lipstick

205ден

Совршениот мат кармин создава мат, природен, кадифеен финиш на усните со својата високо пигментирана формула која содржи навлажнувачки агенс и витамин Е.

Непречено се лизга, обезбедува долго носење природни нијанси на усните.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:
X