Golden Rose Nude Look Natural Shine Lipgloss

205ден

Нелеплива формула создава ултра сјаен финиш на вашите усни во текот на денот со своето лесно чувство.

Лесно се лизга со мек апликатор притоа создавајќи изглед на природна убавина со сјаj.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

1, 2, 3, 4

Information

X