Golden Rose Nude Look Matte – Caramel Nude Eyeshadow

265ден

Cенка за очи која дава мат и бисерен финиш со високо пигментирани има мека и сатенска текстура. Создава природен и шармантен изглед во текот на целиот ден.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190967246 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X