Golden Rose Nude Large Powder Brush

355ден

Четка за пудра дизајнирана за лесно и природно нанесување. Идеален за нанесување на пресувани и лабави пудри непречено и рамномерно. Има многу меки влакна.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190432393 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X