Golden Rose Nude Face Tapered Brush

295ден

Четка за шминкање лице со заострен крај за нанесување на соодветна количина за професионален финиш.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190432423 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X