Golden Rose Nude Angled Eyeshadow Brush

240ден

Аголна четка за сенки за очи за рамномерно нанесување. Неговите густи влакна даваат совршена контрола. Нанесете ги сенките за очи на сите очи и исто така совршени за нанесување smokey сенки за очи.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190432447 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X