Golden Rose Nail Expert 4-in-1 Complete Care

230ден

Напредна формула од двојно патентирани состојки со мешавина од витамини, ботанички екстракти и компоненти за зајакнување за да се обезбедат 4 придобивки во еден производ:

1. Основен слој за измазнување
2. Анти-кршливи и зајакнување
3. Хидратантна нега
4. Мега сјаен горен слој

Содржи витамини А, Е, Ц, Ф за антиоксидирачки и хидратантни нокти, активни ботанички екстракти (алое вера, лимон, грозје, екстракти од женшен и масло од семе од калинка) за негување и ревитализација на ноктите.

Зајакнувачкото средство во формулата придонесува за стврднување на кератинот и ја подобрува состојбата на ноктите по 4 недели редовна употреба.*

* Резултат на тест за ефикасност од 4 недели од употребата

Како да се користи:
– Како основен слој: нанесете еден слој под лакот за нокти за да ги заштитите ноктите.
– Како сјаен слој за нокти: нанесете два слоја на чисти нокти.
– Како топ слој: нанесете еден слој врз обоените нокти.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X