Golden Rose Miss Beauty Strawberry Tint Lip Oil

245ден

Маслото за усни уникатна, веганска формула за масло за усни совршена мешавина од масло од цреша/масло од јагода, масло од јојоба, витамин Е и навлажнувачки агенс ги негуваат и хидрираат усните како мелем, сјае како сјај. Технологијата за обновување на бои ја подобрува вашата природна боја на усни со нијанса розова, нијанса што се прилагодува на вашето PH ниво на усните. Големиот прецизен апликатор остава усните да се чувствуваат меки и мазни со сјајна, нелеплива завршница.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190441807 Категории:, , , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X