Golden Rose Miss Beauty Stay Matte Lipcolor

235ден

Stay Matte Lipcolor создава ултра-мат финиш на усните со целосна покриеност, долготрајна и бестежинска формула.

Нејзината уникатна текстура остава мека сензација и ефект на волумен на усните благодарение на комплексот за зголемување на усните и навлажнувачките активисти во формулата.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

1, 2, 3, 4

Information

X