Golden Rose Miss Beauty Nude Addict Eyeshadow Palette

540ден

Палетата на сенки за очи Nude Addict со мат и бисерни нијанси создава природна шминка на вашите очи. Секоја боја може да се користи сама или да се комбинира со други што го прави вашиот изглед уникатен.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190435110 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X