Golden Rose Miss Beauty High Definiton Mascara

180ден

Маскара со висока дефиниција иновативна формула со нова четка со влакна дизајнирана да ги подига и обложува секоја трепка со формула за екстра волумен и издолжување.

Повторете за да создадете поголем волумен и дефиниција за сонлив изглед во текот на целиот ден.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190442606 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X