Golden Rose Miss Beauty Glow Shine 3D Lipgloss

195ден

Glow Shine 3D Lipgloss создава екстремен сјај на усните со висок сјај и веганска формула.

Мека и мазна текстура лесно се лизга, се покрива со нелеплива фолија и дава волуменски ефект на усните. Ги навлажнува усните со заштитни средства и витамин Е. Носете го сам или слој над кој било кармин како сјај.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

1, 2, 3, 4

Information

X