Golden Rose Miss Beauty Colorpop Eyeshadow Palette

540ден

Палетата за сенки за очи Colorpop е ексклузивна палета на сенки со 9 неонски нијанси; обезбедува мат и сатенски финиш со својата високо пигментирана мека и свиленкаста текстура. Создава трендовски, пријатни живи нијанси на шминката за очи за атрактивен изглед во текот на целиот ден.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190435004 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X