Golden Rose Miracle Pencil Contour Lips Brighten Eye Look

99ден

Miracle Pencil ги истакнува усните, додавајќи дефиниција, облик и ги осветлува очите.

Тоа е молив во боја на месо со слаб розов подтон, мазна текстура и оптимална мекост за употреба за усни и очи. Нанесете на водена линија за да го осветлите вашиот изглед. Начин на употреба: Нанесете на надворешните рабови на линијата на усните и измешајте нанадвор за да додадете дефиниција и да ја подобрите исполнетоста. Нанесете на водната линија за да осветлите.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190120788 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X