Golden Rose Miracle Lash Mascara

160ден

Благодарение на подобрената формула и флексибилната четка, ги премачкува вашите трепки од корен до врв без згрутчување, обезбедува волуменизирани, долги и длабоки црни трепки во текот на целиот ден.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190069797 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X