Golden Rose Mineral Terrabacked Powder

475ден

Обезбедува одлична покриеност давајќи природен мазен финиш на вашата кожа. Уникатната формулација на пудрата вклучува неколку минерали во текстурата како: цинк оксид, мика, силика, каолин и магнезиум. Тие создаваат бариера помеѓу кожата и штетните фактори на животната средина за да ја заштитат вашата кожа и да направат вашата кожа да изгледа сјајна, младешка и беспрекорна.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

1, 2, 3, 7, 8, 9

Information

X