Golden Rose Mineral Bronze Powder

495ден

Создава природен сјај кој создава и подобрува изглед од бронзена и исончана кожа. Неговата мека и свилена текстура е погодна за сите типови на кожа и тонови на кожа. Има неверојатни 3 различни бронзени нијанси кои и даваат на вашата кожа природен, здрав ефект на бронзирање и осветлување.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , , Бренд:
X