Golden Rose Metals Sculpting Palette

575ден

Совршеното трио на контурна пудра, хајлајтер и руменило. Овие нијанси ја дифузираат светлината бидејќи го подобруваат совршеното тонирање, притоа давајќи на вашата кожа свеж, сјаен изглед. Нијанси на руменило и хајлајтер се преполни со рефлектирачки пигменти кои даваат сјај.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190122652 Категории:, , , , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X