Golden Rose Mega Lashes Mascara

215ден

Ексклузивна длабока црна кремаста формула и уникатна гумена четка во два чекора дизајнирана да ги подига и премачкува трепките. Веганска формула.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190440893 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X